REKLAMA

JUŻ JUTRO: Wielka manifestacja w Rzeszowie! STOP CENZURZE, STOP SEGREGACJI SANITARNEJ!

Dnia 15 stycznia o godzinie 14:00 w Rzeszowie odbędzie się wielka manifestacja. Jej celem jest okazanie sprzeciwu wobec dramatycznej sytuacji panującej w Polsce.

Rośnie sprzeciw wolnych Polaków wobec zamordystycznych obostrzeń i restrykcji, które rząd wprowadza równie wytrwale, co bezprawnie. Już jutro, w sobotę 15 stycznia na Rynku Głównym w Rzeszowie odbędzie się protest ludzi, którzy mają dosyć medialnej propagandy i „nowej normalności”. Manifestacja ma zgromadzić wszystkich Polaków, którzy nie godzą się na segregację ludzi na lepszych i gorszych, jak i stanowczo sprzeciwiają się sanitarnej dyktaturze.

Manifestacja odbędzie się pod kilkoma jakże aktualnymi hasłami: „Stop Locldown”, „Stop Segregacji Sanitarnej”, „Stop Przymusowi Szczepień Przeciw Covid-19”. Wszystkie te hasła wielokrotnie znalazły się na transparentach Polaków protestujących przeciwko restrykcjom i walczących o wolność i normalność.

Rzeszowski prostest poprowadzi pani Karolina Pikuła z tvPolka.pl oraz tvPodkarpacie, dobrze znana Polakom z wcześniejszych, anty-lockdownowych zgromadzeń i manifestacji. Swoją obecność zapowiedział poseł na Sejm RP, Grzegorz Braun, gorący orędownik wolności oraz swobód obywatelskich, od dawna walczący m.in. z bezprawnym nakazem maskowania. Gośćmi specjalnymi będą również Sebastian Pitoń, znany w całym kraju inicjator Góralskiego Veta, oraz Grzegorz Płaczek, działacz nieustępliwy w swoich staraniach o przywrócenie Polakom normalności.

Nie zabraknie również wybitnego medyka, jakim jest dr Agata Osiniak, która kilkukrotnie gościła już na antenie tvPolska. Specjalistka w dziedzinie medycyny rodzinnej wielokrotnie poruszała temat szkodliwości preparatów przeciwko COVID-19. Kolejnnymi gośćmi są Adam Kania, Jacek Kotula, Tomasz Wolan oraz raper Maskit.

Po manifestacji, o godzinie 17:00, odbędzie się z kolei spotkanie autorskie Marcina Roli oraz Wojciecha Sumlińskiego. Zainteresowani mogą udać się do hotelu Bristol, na ulicy Mikołaja Kopernika 12. Wstęp jest całkowicie wolny i każdy zainteresowany będzie mile widziany.

ZOBACZ TAKŻE:

KONFEDERACJA: Hipokryzja posłów PiS! Chcą szczepić wszystkich, tylko nie siebie!

14-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)