REKLAMA

Śmiertelny wypadek. Jedna osoba nie żyje. Kilka osób rannych, w tym dziecko (ZDJĘCIA)

ZAWIERCIE. W niedzielę (11 grudnia) w Zawierciu doszło do wypadku dwóch samochodów osobowych. Trzy osoby zostały uwięzione w jednym z aut, w tym dziecko.

image001_46

W niedzielę 11.12.2022 r. około godziny 12:00 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Zawierciu wpłynęło zgłoszenie o wypadku dwóch samochodów osobowych w miejscowości Huta Szklana.
Po dojeździe pierwszego zastępu na miejsce zdarzenia stwierdzo dwa rozbite samochody znajdujące się w przydrożnym rowie.
Dwoma pojazdami podróżowało łącznie 7 osób. Z czego w jednym 4, a w drugim 3. 4 osoby podróżujące jednym z samochodów opuściły pojazd przeb przybyciem Straży Pożarnej na miejsce zdarzenia i nie wymagały pomocy medycznej.
3 nieprzytomne osoby (w tym jedno dziecko) zostały uwięzione w rozbitym pojeździe. Strażacy aby uzyskać dostęp do osób poszkodowanych musieli wykorzystać narzędzia hydrauliczne.
Niestety pomimo długiego wysiłku służb ratunkowych, jedna osoba zginęła, a pozostałe dwie (w tym dziecko) przekazano Zespołom Ratownictwa Medycznego i przetransportowano do szpitala.
Warunki na drogach są bardzo trudne, zachowajmy ostrożność.
image003_34
image002_33
źródło: KP PSP w Zawierciu
14-12-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)