REKLAMA

SPRZECIW wobec dyskryminacji! Mieszkańcy Rzeszowa wyszli na ulice. STOP metodom NAZISTOWSKICH NIEMIEC!

Rośnie sprzeciw społeczeństwa wobec segregacji sanitarnej i dyskryminowaniu Polaków. Pojawiła się błyskawiczna reakcja na apel Prezydentów polskich Miast, domagających się m.in. możliwości naciskania na społeczeństwo w sprawie szczypawek oraz sprawdzania przez pracodawców, czy pracownicy zostali zaszprycowani.

Sanitarny terror, który stopniowo usiłują wprowadzić władze w kwestii przymusu szczypawkowego, wywołuje coraz silniejszy sprzeciw społeczeństwa. Protestujący Polacy łączą się we wspólnym wysiłku, aby uniemożliwić realizację skandalicznych planów władz. W miniony weekend mieszkańcy Rzeszowa wyszli na ulice miasta, aby protestować przeciwko segregacji sanitarnej, której dopuszczał się prezydent Rzeszowa. Przed budynkiem ratusza, oburzeni mieszkańcy wyrazili sprzeciw wobec faktu, że głowa miasta podpisała się pod skandalicznym apelem Prezydentów Miast.

 

– Uważamy, że to hańba. Dał wyraz, że chce ograniczenia dostępu mieszkańców swojego miasta do komunikacji, chce doprowadzić do tego, aby mieszkańcy byli zamykani w więzieniach – mówili mieszkańcy.

– To jest hańba. Nie po to mieszkańcy pana wybierali, aby pan stosował metody rodem z nazistowskich Niemiec. Tam też zaczynało się od tego, że Żydzi nie mogli do parku przyjść, do opery, do restauracji, a skończyło się a skończyło się tym, czym się skończyło – przypominają mieszkańcy Rzeszowa.

Profil ruchu Polska Jest Jedna opublikował oficjalne oświadczenie wielu organizacji, aby wyrazić sprzeciw dla propozycji rozwiązań społeczno-gospodarczych popartych przez „Prezydentów Miast zrzeszonych w Unii Metropolii Polskich im. Pawła Adamowicza, a zawartych w Apelu i Liście otwartym Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych”. Propozycje „w sprawie podjęcia przez Rząd RP działań zwalczających C-19” opublikowano 30 listopada.

– Nigdy nie pozwolimy na dyskryminację i wprowadzenie segregacji sanitarnej. Coraz więcej środowisk łączy się i będzie działać jeszcze bardziej zdecydowanie. Proszę o udostępnienie – napisano na oficjalnym profilu ruchu.

– My, przedstawiciele sześciu grup społecznych: samorządowców, lekarzy, restauratorów, nauczycieli, służb mundurowych i prawników, dla których troska o zdrowie i życie Polaków jest równie ważna jak konstytucyjnie zagwarantowana wolność wyboru w podejmowaniu decyzji o przystąpieniu do trwającego obecnie masowego eksperymentu medycznego pod nazwą „szczepienia przeciw Covid-19”, wyrażamy sprzeciw wobec zastosowanej w apelu Prezydentów Unii Petropolii Polskich oraz PTEILCHZ retoryki i proponowanych rozwiązań społeczno-ekonomicznych – napisano w oficjalnym oświadczeniu. Mając na uwadze powody apelu, protestujący Polacy domagają się „wprowadzenia innych, zgodnych z Konstytucją RP rozwiązań”. Wymieniają wśród nich:

– Zaprzestanie jakichkolwiek prac nad ustawami naruszającymi konstytucyjne prawa obywateli do wolnego wyboru w zakresie udziału w eksperymencie medycznym, jakim w świetle międzynarodowego i polskiego prawa jest podawanie stosowanych obecnie preparatów chemicznych, nazywanych w obiegu medialnym szczepionkami.

– Pozostawienie każdemu pracodawcy i pracownikowi prawa do decydowania o formie ich współpracy z poszanowaniem, zagwarantowanego w przepisach, prawa do ochrony danych wrażliwych, bez konieczności wprowadzania obostrzeń.

– Trudno przemilczeć opinię, nie mniej licznego grona ekspertów medycznych, lekarzy, epidemiologów, uznających jako jedną z głównych przyczyn hospitalizacji i zgonów, systemowe (rekomendowane obecnie przez Ministerstwo Zdrowia) utrzymywanie w trakcie pierwszych dni od zainfekowania, osób zarażonych Covid-19, w domach z jednoczesnym brakiem dostępu do fizycznej diagnozy osłuchowej lub RTG, zastępowanych na tym etapie leczeniem objawowym i poradami telefonicznymi. Bez podjęcia drastycznej zmiany w sposobie leczenia i zalecenia stosowania nowych strategii leczenia, jak na przykład, tzw. overtreatmentu, czyli ordynacji leków przeciwwirusowych jeszcze przed wystąpieniem groźnych objawów, nie będziemy mogli mówić o przełomie w regularnej likwidacji ognisk pandemicznych, przywróceniu normalności w życiu społeczno-gospodarczym oraz sprawnym funkcjonowaniu publicznej służby zdrowia – zapewniają twórcy apelu.

Podpisani pod apelem chcą także „podjęcia radykalnej zmiany w systemie diagnozowania i leczenia Covid-19 we wczesnej fazie choroby”. Podkreślają, że to właśnie izolacja chorych w pierwszych dniach po zakażeniu, bez dostępu do opieki ochrony zdrowia, przekłada się na ciężki przebieg C-19. Pod apelem podpisał się m.in. Burmistrz Gminy Wieluń, Paweł Okrasa, Prezydent Siemianowic Śląskich i Lider PJJ, Rafał Piech, jak i dr n.med. Dorota Sienkiewicz z Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców.

Prezydent Rafał Piech opublikował zaś niedawno specjalne nagranie, w którym zwrócił się zarówno do covidowych ekspertów, jak i Prezydentów Miast. Zapewnił, iż zostaną oni rozliczeni ze swojej szkodliwej działalności.

 

07-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)