REKLAMA

Wielkie kolędowanie w Farze! Ponad 100 wokalistek na 25-lecie SOUL Sanok! (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Już dzisiaj o godzinie 18:00 w kościele pw. Przemienienia Pańskiego w Sanoku (Fara) odprawiona zostanie msza święta, a tuż po jej zakończeniu zorganizowany zostanie świąteczny koncert z okazji 25-lecia zespołu SOUL Sanok. Kolędy zaśpiewa ponad 100 wokalistek, które w różnych okresach ostatniego ćwierćwiecza należały do zespołu SOUL! Na wspólne kolędowanie zaprasza założycielka zespołu Monika Brewczak wraz z podopiecznymi. Zapraszamy do obejrzenia materiału VIDEO.

Już dzisiaj o godzinie 18:00 w Farze odprawiona zostanie msza święta za zespół SOUL, który w tym roku obchodzi 25-lecie istnienia.

Tuż po zakończeniu nabożeństwa, odbędzie się świąteczny koncert. Kolędy zaśpiewa ponad 100 byłych lub obecnych wokalistek SOULu.


grafika: SOUL Sanok – Fb

Zespół powstał w 1997 r, działa przy parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Sanoku.

Założycielem i kierownikiem artystycznym zespołu jest Monika Brewczak, która aranżuje również większość śpiewanych przez zespół utworów.

Od początku istnienia zespół bardzo dużo koncertuje – śpiewając a cappella jak również z zaproszonymi do współpracy instrumentalistami.

W swoim repertuarze zespół ma bogaty wybór pieśni dawnych, patriotycznych, religijnych, kolęd, przebojów muzyki poważnej, współczesnej, rozrywkowej, gospel i negro spirituals.

Wielokrotnie także oprawiał muzycznie uroczyste msze święte.

Zespół tworzą uczennice gimnazjów, szkół podstawowych i średnich powiatu sanockiego.

27-12-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)